Muhteşem Yüzyıl dizisiyle bir ilk yaşanacak Dizi Haberleri

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle bir ilk yaşanacak. Muhteşem Yüzyıl Kanada'da bu yıl 33'üncüsü gerçekleşecek olan dünyanın en önemli medya festivallerinden ‘Banff World Media Festival’de yarışacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi bu sefer Kanada'yı fethedecek. Bu yıl 33'üncüsü gerçekleşecek olan dünyanın en önemli medya festivallerinden 'Banff World Media Festival'de Muhteşem Yüzyıl, Boardwalk Empire ve Hell on Wheels gibi dizilerle yarışacak...

22 ÜLKEDE YAYINLANIYOR
Kanuni Sultan Süleyman, Kanada’yı fethe gidiyor! Şu anda 22 ülkede yayınlanan ‘Muhteşem Yüzyıl’ dünyanın en önemli medya festivallerinden olan, Banff Dünya Medya Festivali’nde yarışmaya hak kazandı. Kanada’da bu yıl 10-13 Haziran tarihleri arasında 33’üncüsü gerçekleştirilecek olan festivalde Muhteşem Yüzyıl dev dizilerle yarışacak.

SCORSESE’NİN DİZİSİ RAKİP
Muhteşem Yüzy’ın rakiplerinden biri, ilk bölümü Oscar’lı usta yönetmen Martin Scorsese tarafından yönetilen ve 18 milyon dolara mal olan 8 Emmy ödüllü Board walk Empire... Devam Eden Diziler bölümünde yarışacak olan ‘Muhteşem Yüzyıl’ın diğer rakipleri arasında ülkemizde de yayınlanan Hellon Wheels adlı dizi de bulunuyor.