Rüyada Tartışmak ne anlama gelir? Rüyada Tartışmak anlamı nedir? Rüyada Tartışmak nedir? Rüyada Tartışmak Tabiri nedir? Rüyada Tartıştığını görmek ne anlama gelir?


Rüyada tatlı dille, güzel güzel tar*tıştığını görmek, doğruyu bulmakta samimi olmaya, işleri danışarak yap*maya işarettir.

Rüyada kavga etmek, güç göste*risinde bulunmaya, bir kimseyle bir konuda ihtilâfa düşmeye yahut dost*luğu bozmaya işarettir.

Rüyada bir adamla ağız kavgası yaptığını gören kimseye, üzüntü ve keder isabet eder.

Ağız kavgası rüyası, anlaşmazlık ve boş tartışmaya da işaret eder.

Rüyada biriyle yumruklaştığını görmek, patavatsız birinden üzücü bir söz işitmeye işarettir.

Rüyada görülen silahlı kavga, bir kadını biriyle evlendirmeye işarettir.

Rüyada zırh kuşanarak ve elinde kılıçla biriyle kavga ettiğini gören kimse, hilekâr ama zengin bir kadın*la evlenir.

Bazan kılıç kavgası, bir iş ve başa*rıyla gelecek şöhrete işaret eder.

Kılıçla dövüşülen kimse, düşman tartışma cephesinden bir askerse, rüya sahi*binin dünya ve ahirette karşılaşacağı makam ve saadete işarettir.

Adi bir bıçakla yapılan kavga; ba*yağı bir davranışta bulunmaya veya aşağılık bir insanla münakaşa çıkar*maya işarettir


Rüyada bir mesele için bir arkadasiniz veya esiniz ile tartistiginizi görmek, çok zor durumda bulundugunuza ve bundan kurtulmak için çareler aradiginiza isarettir...


Rüyada bir başkasıyla tartışmada bulunmak, erkekler için mahkemeye düşülmüş bir davadan başarı kazanacağına; kadınlar için dargın olduğu birisiyle barışacağına işarettir.

Rüyada bir başkasıyla tartışmak, erkekler için mahkemelik bir olayın lehinize biteceğine işaret eder. Kadınlar için daha önce küstüğü birisiyle barışacağına yorumlanır...